İSKENDERUN ADLİYESİ TELEFON LİSTESİ
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI  
CUMHURİYET BAŞSAVCISI İBRAHİM ETHEM TATAR 1511
CUMHURİYET SAVCISI EVREN AKBEY  1469
CUMHURİYET SAVCISI MEHMET TOPAL 1471
CUMHURİYET SAVCISI HÜSEYİN SOLMAZ 1472
CUMHURİYET SAVCISI ESABİL KALE 1474
CUMHURİYET SAVCISI İBRAHİM BOZKURT  1470
CUMHURİYET SAVCISI BAYRAM ŞAHİN 1485
CUMHURİYET SAVCISI UTKU SARIBAZ 1498
CUMHURİYET SAVCISI AHMET BİÇER 1480
CUMHURİYET SAVCISI AKIN AKKAYA 1473
CUMHURİYET SAVCISI ZEYNEL ABİDİN ULU 1499
CUMHURİYET SAVCISI ELİF AKAY  1448
CUMHURİYET SAVCISI MUSTAFA AYDIN 1489
CUMHURİYET SAVCISI ERSİN SELİMEFENDİGİL  1490
CUMHURİYET SAVCISI YUSUF HOTALAK  1484
CUMHURİYET SAVCISI MELİKE UĞUR 1488
CUMHURİYET SAVCISI RAKIP ERARSLAN 1450
NÖBETÇİ CUMHURİYET SAVCISI GÖKHAN KAPAĞAN 1095
NÖBETÇİ SAVCILIK KALEMİ   1093
NÖBETÇİ HAKİM ODASI   1107
NÖBETÇİ HAKİM KALEMİ   1105
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ EMİNE GÜLDÜ 1443
İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ AHMET ÇAKIR 1452
İDARİ İŞLER KALEM   1447-1478
MUTEMET RECEP CEYLAN 1477
BİLGİ İŞLEM ŞEFİ SADIK ÇETİN 1111
BİLGİ İŞLEM    1110-1114-1115
SORUŞTURMA-1   1467
SORUŞTURMA-2   1494-1492-1493
SAVCILIK MUHABERE   1482-1479
BAKANLIK MUHABERE   1446
KABAHAT-TALİMAT   1491-1487
İNFAZ KALEMİ-YAKALAMA   1475-1476-1463
İNFAZ YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ HAMDİ DAŞDEMİR 1453
ADLİ SİCİL   1068
EMANET MEMURLUĞU   1090
SEKRETER - KORUMA   1512
TEKNİSYEN ODASI   1013
     
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ  
ACM BAŞKANI HALİL YÜKSEL(252) 1274
ACM ÜYESİ HAKİM Köksal ÖZKAPU (250) 1271
ACM ÜYESİ HAKİM Işık Bektaş BAYRAKTAR 1272
KALEM   1265-1270
     
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ  
ACM BAŞKANI Cengiz SAYILGAN(152) 1166
ACM ÜYESİ HAKİM Gülay AYDIN (150) 1164
ACM ÜYESİ HAKİM Bilal BİNİCİ(151) 1165
MÜZAKERE ODASI   1168
KALEM   1163-1158-1160
     
ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU  
ADALET KOM. BAŞKANI Cengiz SAYILGAN 1514
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ FEVZİ KAZAK 1462
KALEM   1461
     
1.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ  
HAKİM  Mesut BİLEN 1144
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Makbule ÖZGEÇER 1143
KALEM   1141-1137
     
2.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ  
HAKİM  Çağatay DAL 1198
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Nesrin BOSTANCI 1196
KALEM   1193
     
3.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ   
HAKİM  Ercan GÜLER 1148
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Makbule ÖZGEÇER 1151
KALEM   1152-1156
     
4.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ  
HAKİM  Kezban Esra ÖZDEN 1202
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Akgül UĞRAŞ 1205
KALEM   1208
     
5.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ  
HAKİM  Serap BAŞKAYA 1256
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Akgül UĞRAŞ 1262
KALEM    1263
     
1.SULH CEZA MAHKEMESİ  
HAKİM  Burak KILIÇ 1344
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ   1343
KALEM   1341
     
2.SULH CEZA MAHKEMESİ  
HAKİM  Hasan Fahri GÖNCÜ  
HAKİM  Seyit KAYA 1345
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Mustafa KEBBET 1347
KALEM   1348
     
İCRA HUKUK MAHKEMESİ  
HAKİM  Elif Aycan HOTALAK 1119
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ   1120
KALEM   1120-1122
     
İCRA CEZA MAHKEMESİ  
HAKİM  Elif Aycan HOTALAK 1134
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Nihat KURT  
KALEM   1129-1133
     
1. İŞ MAHKEMESİ  
HAKİM  Burak Şahap DALGAR 1241
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Nihat KURT 1236
KALEM   1239
     
2. İŞ MAHKEMESİ  
HAKİM  Kadir KAPLAN 1226
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Nihat KURT 1240
KALEM   1231
     
1.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ  
HAKİM  Aysun KOYUNCU 1330
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ    
KALEM   1332-1333-1334
     
2.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ  
HAKİM  Şehmuz ÇELİKAL 1338
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ    
KALEM   1339
     
3. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ  
HAKİM  Nebahat Fırat BAYRAKTAR 1252
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ    
KALEM   1250
     
1.AİLE MAHKEMESİ  
HAKİM  Fatih Bayramoğlu 1277
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Emin BARITÇI 1287
KALEM   1283
PEDAGOG Cebrail SÜNBÜL 1429
SOSYAL ÇALIŞMACI Serah SULTANOĞLU 1427
PSİKOLOG Ahmet ÖNER 1431
     
2.AİLE MAHKEMESİ  
HAKİM  Tülay ŞAFAK 1293
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Emin BARITÇI 1292
KALEM   1288
PEDAGOG-SOS ÇAL-PSİKOLOĞ   1530-1532
     
1.SULH HUKUK MAHKEMESİ  
HAKİM  Şükrü YILDIRIM 1413
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Engin ÇAĞATAY 1422
KALEM   1415
     
2.SULH HUKUK MAHKEMESİ  
HAKİM  Senay KAHYAOĞLU 1421
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ    
KALEM   1418
     
İCRA DAİRELERİ  
1.İCRA MÜDÜRLÜĞÜ ALİ HİKMET ÖZDEMİR 1014-1016
2.İCRA MÜDÜRLÜĞÜ MEHMET ALİ ÖZBAY 1057
3.İCRA MÜDÜRLÜĞÜ ENVER KAPLAN 1053
4.İCRA MÜDÜRLÜĞÜ BÜLENT KAMÇICI 1042
     
DENETİM SERBESTLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
MÜDÜR Ömer TAŞÇI 1442
KALEM   1440-1441
PSİKOLOG ÖNDER BAĞDAT 1438
ÖĞRETMEN SERKAN AKYUVA 1433
SOSYOLOG BERAT GÖKHAN AÇIKGÖZ 1437
SOSYAL ÇALIŞMASI SEDA ALKAÇ 1434
     
İLÇE SEÇİM KURULU  
1.İLÇE SEÇİM KURULU HAKİMİ Mesut BİLEN 1144
2.İLÇE SEÇİM KURULU HAKİMİ Halil YÜKSEL 1274
BELEN İLÇE SEÇİM KURULU HAKİMİ Cengiz SAYILGAN 1166
SEÇİM MÜDÜRÜ Hikmet AKSOY 1214
SEÇİM MÜDÜRLÜĞÜ KALEMİ   1210
POLİS NOKTASI   1087
JANDARMA-NEZARET   1003
SANTRAL   618 55 00
KANTİN   1023
ÇAY OCAĞI   5. kat-1455
KAFETERYA   1505
KAPALI CEZAEVİ SANTRAL    
AÇIK CEZAEVİ SANTRAL    
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI FAKSI   614 08 68
ADALET BAŞMÜFETTİŞ ODASI   1356
ADALET MÜFETTİŞ ODASI   1354-1355
BARO   1361
MAHKEMELER VEZNESİ   1100
UYAP YARDIM MASASI   1350-1353-1352
ADLİYE PTT   1099
STAJER HAKİM SAVCI ODASI   1386
ÖNBÜROLAR  
TARAMA MERKEZİ    
SAVCILIK ÖN BÜRO   1098
HUKUK ÖN BÜRO   1102
CEZA ÖN BÜRO   1101

 

Test Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 08.10.2012 ] - Webmaster : A.Ertuğrul TARTICI
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.